Ultrasound Gastro videoscope GF-UE160-AL5

Ultrasound Gastro videoscope GF-UE160-AL5
Description
Refurbished Olympus Ultrasound Gastrovideoscope GF-UE160-AL5 Scanning range 360° High resolution images Patient ready
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | GF-UE160-AL5 |
| Condition | Refurbished |
| Diameter | 11.8 mm |
| Working length | 125 cm |
| Biopsy channel | 2.2 mm |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
