Video Bronchoscope Olympus mod. BF-260

Video Bronchoscope Olympus mod. BF-260
Available quantity:1
Description
Video Bronchoscope Olympus mod. BF-260 with valves and scope case. Compatible with: • Video processore Olympus CV-260/CV-260SL Prompt delivery
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | BF-260 |
| Condition | Used |
| Stock Number | V2450 |
| Diameter | 4.9 mm |
| Working length | 60 cm |
| Biopsy channel | 2.0 mm |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
