Video Colonoscope Olympus CF-240DL

Video Colonoscope Olympus CF-240DL
Available quantity:1
or
Call +39 0422 609650
Description
Refurbished flexible Video Colonoscope with valves and scope case. Compatible with: • Video processor Olympus CV-240 • Video processor Olympus CV-260 Shipped in 7/10 working days
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | CF-240DL |
| Condition | Refurbished |
| Stock Number | V2595 |
| Diameter | 12.4 mm |
| Working length | 168 cm |
| Biopsy channel | 3.2 mm |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
