Fiber Bronchoscope Olympus mod. BF-P30

Fiber Bronchoscope Olympus mod. BF-P30
Available quantity:1
or
Call +39 0422 609650
Description
Fiber Bronchoscope in excellent condition, 1 broken, with valves and scope case. Prompt delivery
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | BF-P30 |
| Condition | Used |
| Stock Number | V2586 |
| Diameter | 4.9 mm |
| Working length | 55 cm |
| Biopsy channel | 2.2 mm |
| Ask for an estimate | info@kocksendoscopy.com |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
