Video Bronchoscope Olympus mod. BF-P190

Video Bronchoscope Olympus mod. BF-P190
Available quantity:1
or
Call +39 0422 609650
Description
REFURBISHED flexible Video Bronchoscope with valves and scope case. Compatible with: • Video processor Olympus CV-190 Prompt delivery
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | BF-P190 |
| Condition | Refurbished |
| Stock Number | V2580 |
| Diameter | 4.1 mm |
| Working length | 60 cm |
| Biopsy channel | 2.0 mm |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
