Fiber Cystoscope Olympus mod. CYF-5

Fiber Cystoscope Olympus mod. CYF-5
Available quantity:7
or
Call +39 0422 609650
Description
Preowned flexible Fiber Cystoscope in excellent working condition, 0 broken, with scope case Shipped in 3/5 working days
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | CYF-5 |
| Condition | Used |
| Stock Number | V2461/V2462/V2544/V2591/V2592/V2593/V2594 |
| Diameter | 5.5 mm |
| Working length | 38 cm |
| Biopsy channel | 2.4 mm |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
