Fiber Cystoscope Olympus mod. CYF-5

Fiber Cystoscope Olympus mod. CYF-5
Available quantity:4
or
Call +39 0422 609650
Description
Fiber Cystoscope with 1 broken fiber in excellent condition with scope case Shipped in 3/5 working days
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | CYF-5 |
| Condition | Used |
| Stock Number | V2526/V2527/V2569/V2576 |
| Diameter | 5.5 mm |
| Working length | 38 cm |
| Biopsy channel | 2.4 mm |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
