Fiber Bronchoscope Olympus mod. BF-P20
Promo

Fiber Bronchoscope Olympus mod. BF-P20
€1,250 (EUR)
Available quantity:1
or
Call +39 0422 609650
Description
Refurbished flexible Fiber Bronchoscope with 7 broken fibers with valves and scope case. Prompt delivery
Specifications
| Manufacturer | OLYMPUS |
| Model | BF-P20 |
| Condition | Refurbished |
| Stock Number | V923 |
| Diameter | 4.9 mm |
| Working length | 55 cm |
| Biopsy channel | 2.2 mm |
| Ask for an estimate | info@kocksendoscopy.com |
| Pieces per pack | 1 |
| Warranty | 3 months |
